ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 02 & 03 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019
Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ Σ/Κ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’ ΣΑΒΒΑΤΟ 02-11-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ | ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 02-11-2019 | 10:00 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 02-11-2019 | 10:50 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 02-11-2019 | 11:40 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 02-11-2019 | 12:30 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 02-11-2019 | 13:20 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΡΕΠΩ: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’ ΣΑΒΒΑΤΟ 02-11-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 02-11-2019 | 09:30 | ΝΙΚΟΛΙΤΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 02-11-2019 | 10:30 | ΝΙΚΟΛΙΤΣ |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 02-11-2019 | 11:30 | ΝΙΚΟΛΙΤΣ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 4 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 02-11-2019 | 12:30 | ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 02-11-2019 | 13:30 | ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1 & -2, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 & -2, ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2, |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 02-11-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 02-11-2019 | 11:30 | ΣΠΑΝΟΣ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 02-11-2019 | 11:30 | ΑΝΔΡΕΟΥ |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 02-11-2019 | 12:40 | ΣΠΑΝΟΣ |
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 02-11-2019 | 12:40 | ΑΝΔΡΕΟΥ |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 02-11-2019 | 13:50 | ΣΠΑΝΟΣ |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 02-11-2019 | 13:50 | ΑΝΔΡΕΟΥ |
ΡΕΠΩ: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2, ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’ ΣΑΒΒΑΤΟ 02-11-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 02-11-2019 | 09:00 | ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 02-11-2019 | 10:15 | ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΑΝΑΒΟΛΗ |
- ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ. - ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.
- ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
- ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’ ΚΥΡΙΑΚΗ 03-11-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 2 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 27-10-2019 | 10:00 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 27-10-2019 | 10:50 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 27-10-2019 | 11:40 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’ ΚΥΡΙΑΚΗ 03-11-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 27-10-2019 | 10:00 | ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 27-10-2019 | 11:00 | ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 27-10-2019 | 12:00 | ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 27-10-2019 | 13:00 | ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 27-10-2019 | 14:00 | ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 11 vs 11 / 2 X 35’ ΚΥΡΙΑΚΗ 03-11-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 27-10-2019 | 11:30 | ΠΑΠΑΔΟΟΥΛΟΣ Χ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 27-10-2019 | 12:45 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 27-10-2019 | 14:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’ ΚΥΡΙΑΚΗ 03-11-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 03-11-2019 | 09:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 03-11-2019 | 10:15 | ΑΝΔΡΕΟΥ |
- ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ. - ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.
- ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
- ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.