Επιλογή Σελίδας

Δείτε το πρόγραμμα των φιλικών αγώνων που έχουν “κλείσει” οι ομάδες της Πιερίας στο πλαίσιο της προετοιμασίας τους εν όψει της νέας ποδοσφαιρικής σεζόν.

Το πρόγραμμα εμπλουτίζεται ή διαφοροποιείται ανάλογα με τις επίσημες ανακοινώσεις των συλλόγων.

Ημερομηνίες έναρξης προετοιμασίας

15.07.2020
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου (Γ’ Εθνική)

20.07.2020
ΑΕ Καρίτσας (Γ’ Εθνική)
Δίας Δίου (Γ’ Εθνική)
Βατανιακός (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)
25η Μαρτίου (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)
ΑΕ Περίστασης (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)
ΓΑΣ Σβορώνου (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)

22.07.2020
Αιγινιακός (Β’ ΕΠΣ Πιερίας)

27.07.2020
Αναγέννηση Κολινδρού (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)
Πυδναϊκός (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)
Ελπίς Ανδρομάχης (Β’ ΕΠΣ Πιερίας)
Απόλλων Λιτοχώρου (Β’ ΕΠΣ Πιερίας)

03.08.2020
Πιερικός
–:– Άρης Κοκκινοπλιτών (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)
–:– Ακαδημία 2006 (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)
–:– Πίνδος Άνω Αγιάννη (Β’ ΕΠΣ Πιερίας)
–:– Όλυμπος Βροντούς (Γ’ ΕΠΣ Πιερίας)

07.08.2020
–:– ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης 2012 (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)

10.08.2020
–:– Εθνικός Νέας Τραπεζούντας (Β’ ΕΠΣ Πιερίας)

17.08.2020
–:– Ακαδημία Πλαταμώνα (Α’ ΕΠΣ Πιερίας)
–:– Ταύρος Ελάφου (Γ’ ΕΠΣ Πιερίας)

Πρόγραμμα φιλικών αγώνων (η έδρα των αγώνων και η ώρα έναρξης δεν έχουν γνωστοποιηθεί ή οριστικοποιηθεί)

01.08.2020
25η Μαρτίου – Δίας Δίου 3-3
ΑΕ Καρίτσας – Βατανιακός 1-2
Ατρόμητος Κατερίνης – ΓΑΣ Σβορώνου 0-3
Απόλλων Λιτοχώρου – Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα 2-2

08.08.2020
–:– ΑΕ Καρίτσας – Ηρακλής Λάρισας

–:– Δίας Δίου – Βατανιακός
–:– Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Πυδναϊκός 2017
–:– 25η Μαρτίου – ΓΑΣ Σβορώνου
–:– ΑΕ Περίστασης – Καλλιθεακός Καλλιθέας

09.08.2020
–:– Ακαδημία 2006 – ΓΑΣ Σβορώνου
–:– Αιγινιακός – Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα
–:– Βατανιακός – Ελπίς Ανδρομάχης

10.08.2020
–:– Πίνδος Άνω Αγιάννη – Δόξα Μοσχοχωρίου

12.08.2020
–:– 25η Μαρτίου – Πιερικός

–:– Βατανιακός – Άρης Κοκκινοπλιτών
–:– Ακαδημία 2006 – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
–:– ΑΕ Περίστασης – Ελπίς Ανδρομάχης

14.08.2020
–:– ΑΕ Καρίτσας – Αετός Μακρυχωρίου

–:– Δίας Δίου – ΓΑΣ Σβορώνου
–:– Βατανιακός – Πυδναϊκός 2017
–:– ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης 2012 Κ15 – Όλυμπος Βροντούς

16.08.2020
–:– Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΓΑΣ Σβορώνου

17.08.2020
–:– ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης 2012 – Εθνικός Νέας Τραπεζούντας

19.08.2020
–:– Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Πιερικός

–:– Άρης Κοκκινοπλιτών – Πυδναϊκός 2017
–:– 25η Μαρτίου – Πιερικός Κ19
–:– Ακαδημία 2006 – Δόξα Μοσχοχωρίου
–:– Πίνδος Άνω Αγιάννη – ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης 2012
–:– Αναγέννηση Κολινδρού – Βέροια Κ19
–:– Εθνικός Νέας Τραπεζούντας – Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα
–:– Όλυμπος Βροντούς – Καλλιθεακός Καλλιθέας
–:– Ελπίς Ανδρομάχης – ΓΑΣ Σβορώνου

22.08.2020
–:– Δίας Δίου – Πυδναϊκός 2017

–:– Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – 25η Μαρτίου
–:– Άρης Κοκκινοπλιτών – Ατρόμητος Κατερίνης
–:– Ακαδημία 2006 – ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης 2012
–:– ΑΕ Περίστασης – Πιερικός Κ19
–:– ΓΑΣ Σβορώνου – Αναγέννηση Κολινδρού
–:– Ελπίς Ανδρομάχης – Εθνικός Κατερίνης

23.08.2020
–:– ΑΕ Καρίτσας – Βατανιακός
–:– Πίνδος Άνω Αγιάννη – Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα
–:– Αιγινιακός – Καλλιθεακός Καλλιθέας
–:– Εθνικός Νέας Τραπεζούντας – Δόξα 10 Μοσχοχωρίου
–:– Όλυμπος Βροντούς – ΓΑΣ Σβορώνου

26.08.2020
–:– Δίας Δίου – ΑΕ Περίστασης

–:– Βατανιακός – Ατρόμητος
–:– Άρης Κοκκινοπλιτών – Πιερικός Κ19
–:– Πυδναϊκός 2017 – Όλυμπος Βροντούς
–:– Πίνδος Άνω Αγιάννη – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
–:– ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης 2012 – Αναγέννηση Κολινδρού
–:– Αιγινιακός – Φίλιππος Μελίκης
–:– Ακαδημία Πλαταμώνα – Συκούριο Λάρισας
–:– Εθνικός Νέας Τραπεζούντας – Εθνικός Κατερίνης
–:– Ελπίς Ανδρομάχης – Ακαδημίας Κατερίνης 2006

29.08.2020
–:– ΑΕ Καρίτσας – Ελασσόνα

–:– Δίας Δίου – Πιερικός
–:– Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Μακεδονικός Θεσσαλονίκης
–:– Βατανιακός – ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης 2012
–:– Άρης Κοκκινοπλιτών – 25η Μαρτίου
–:– Πυδναϊκός 2017 – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
–:– Ακαδημία 2006 – Ελπίς Ανδρομάχης
–:– Πίνδος Άνω Αγιάννη – Αετός Καταλωνίων
–:– Ακαδημία Πλαταμώνα – Νίκαια Λάρισας

30.08.2020
–:– ΑΕ Περίστασης – Ατρόμητος Κατερίνης
–:– Αναγέννηση Κολινδρού – Καλλιθεακός Καλλιθέας

02.09.2020
–:– Δίας Δίου – Άρης Κοκκινοπλιτών
–:– Αιγινιακός – Ελπίς Ανδρομάχης

03.09.2020
–:– Ταύρος Ελάφου – Καλλιθεακός Καλλιθέας

05.09.2020
–:– Άρης Κοκκινοπλιτών – Ελπίς Ανδρομάχης
–:– Ακαδημία 2006 – Αετός Καταλωνίων
–:– Αιγινιακός – Βατανιακός
–:– Ακαδημία Πλαταμώνα – Πιερικός Κ19
–:– ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης 2012 – Πυδναϊκός 2017

06.09.2020
–:– ΑΕ Καρίτσας – ΑΕ Ευόσμου
–:– Όλυμπος Βροντούς – Όλυμπος Αγίου Σπυρίδωνα
–:– Ταύρος Ελάφου – Δόξα 10 Μοσχοχωρίου

12.09.2020
–:– Δίας Δίου – ΑΕ Ευόσμου

Pin It on Pinterest

Shares
Share This