Δείτε αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της A’ ΕΠΣ Πιερίας για την ποδοσφαιρική περίοδο 2017-2018, όπως προέκυψε μετά την κλήρωση της Δευτέρας. Η “σέντρα” έχει οριστεί για το Σάββατο 9 Σεπτεμβρίου. Οι ακριβείς ημερομηνίες καθώς και οι ώρες διεξαγωγής θα ανακοινωθούν από την ΕΠΣ Πιερίας.
Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ
1 η αγωνιστική
1 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ –
2 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –
3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –
4 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ –
5 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –
6 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –
7 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –
2012
8 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –
ΠΑΠ1998
2 η αγωνιστική
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –
2 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –
2012
3 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –
4 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ –
5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –
ΠΑΠ1998
6 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ –
7 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –
8 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –
3 η αγωνιστική
1 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –
ΠΑΠ1998
2 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ –
3 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –
2012
4 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –
5 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –
6 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ –
7 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –
8 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ –
4 η αγωνιστική
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –
ΠΑΠ1998
2 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ –
3 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ –
5 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ –
6 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –
7 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –
8 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –
2012
5 η αγωνιστική
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –
2 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –
3 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –
4 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –
5 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ –
6 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –
2012
7 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –
ΠΑΠ1998
8 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –
6 η αγωνιστική
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –
ΠΑΠ1998
2 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –
3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ –
4 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –
2012
5 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –
6 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ –
7 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ –
8 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ –
7 η αγωνιστική
1 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –
2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –
ΠΑΠ1998
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –
4 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ –
5 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –
2012
6 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ –
7 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –
8 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –
8 η αγωνιστική
1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –
2 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –
ΠΑΠ1998
3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –
4 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –
5 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ –
6 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –
2012
7 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ –
8 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ –
9 η αγωνιστική
1 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –
2012
2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –
3 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ –
4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –
ΠΑΠ1998
5 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –
6 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ –
7 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –
8 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –
10 η αγωνιστική
1 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ –
2 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ –
3 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –
2012
4 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –
5 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ –
6 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –
7 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –
ΠΑΠ1998
8 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –
11 η αγωνιστική
1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –
2 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ –
ΠΑΠ1998
4 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –
5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –
2012
6 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –
7 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –
8 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ –
12 η αγωνιστική
1 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –
2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –
3 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –
4 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ –
5 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –
6 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ –
7 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ –
8 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –
2012 ΠΑΠ1998
13 η αγωνιστική
1 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ –
2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –
3 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ –
4 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –
2012
5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –
ΠΑΠ1998
6 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –
7 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ –
8 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –
14 η αγωνιστική
1 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –
2012
2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ –
3 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –
4 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –
5 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ –
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –
ΠΑΠ1998
7 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –
8 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –
15 η αγωνιστική
1 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –
2 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –
3 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –
2012
4 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –
5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ –
6 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –
7 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –
ΠΑΠ1998
8 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ –
16 η αγωνιστική
1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ –
2 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –
3 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –
5 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –
6 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ –
7 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –
2012
8 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ –
ΠΑΠ1998
17 η αγωνιστική
1 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ –
2 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ –
2012
3 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –
4 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –
5 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –
ΠΑΠ1998
6 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ –
7 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –
8 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –
18 η αγωνιστική
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –
ΠΑΠ1998
2 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –
3 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –
2012
4 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ –
5 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –
6 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –
7 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ –
8 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –
19 η αγωνιστική
1 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –
ΠΑΠ1998
2 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –
3 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –
4 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ –
5 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –
6 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ –
7 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –
8 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –
2012
20 η αγωνιστική
1 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ –
2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ –
3 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –
4 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ –
5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –
6 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –
2012
7 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ –
ΠΑΠ1998
8 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –
21 η αγωνιστική
1 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –
ΠΑΠ1998
2 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –
3 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ –
4 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –
2012
5 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –
6 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –
8 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –
22 η αγωνιστική
1 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –
2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –
ΠΑΠ1998
3 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ –
4 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –
5 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –
2012
6 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ –
7 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –
8 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ –
23 η αγωνιστική
1 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –
2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –
ΠΑΠ1998
3 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ –
4 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –
5 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –
6 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ –
2012
7 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –
8 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –
24 η αγωνιστική
1 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ –
2012
2 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –
3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –
4 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –
ΠΑΠ1998
5 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –
6 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –
7 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ –
8 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ –
25 η αγωνιστική
1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –
2 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ –
3 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –
2012
4 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –
5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ –
6 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –
7 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –
ΠΑΠ1998
8 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –
26 η αγωνιστική
1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ –
2 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –
3 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –
ΠΑΠ1998
4 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –
5 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ –
2012
6 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ –
7 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –
8 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –
27 η αγωνιστική
1 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –
2 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –
3 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –
4 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ –
5 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ –
6 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –
8 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –
ΠΑΠ1998 2012
28 η αγωνιστική
1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –
2 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –
3 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –
4 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ –
2012
5 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –
ΠΑΠ1998
6 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ –
8 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –
29 η αγωνιστική
1 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –
2012
2 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –
3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –
4 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ –
5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –
6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ –
ΠΑΠ1998
7 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –
8 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ –
30 η αγωνιστική
1 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –
2 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ –
3 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –
2012
4 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –
5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ –
6 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –
7 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ –
ΠΑΠ1998
8 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –