ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2017 – 2018 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 9ΗΣ & 10ΗΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 9-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 9-12-2017 | 11:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 9-12-2017 | 12:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 9-12-2017 | 12:10 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 4 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 9-12-2017 | 13:00 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |||
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |||
ΡΕΠΟ: ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ |
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 9-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 9-12-2017 | 09:50 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 9-12-2017 | 11:15 | ΓΚΙΟΚΑ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 9-12-2017 | 11:00 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 9-12-2017 | 13:45 | ΓΚΙΟΚΑ |
ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2, ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 |
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 9-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 9-12-2017 | 11:15 | ΝΤΙΤΣΑ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | “Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ” | 9-12-2017 | 12:00 | ΓΚΟΛΕΜΑΣ |
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 9-12-2017 | 12:30 | ΓΚΙΟΚΑ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 9-12-2017 | 12:30 | ΣΕΣΕΝΤΟΣ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 9-12-2017 | 13:45 | ΣΕΣΕΝΤΟΣ |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | 3-0 α.α. | |||
ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ |
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 9-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | Α’ ΒΟΗΘΟΣ | Β’ ΒΟΗΘΟΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 9-12-2017 | 09:45 | ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ | ΝΤΙΤΣΑ | ΓΚΙΟΚΑ |
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | “Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΣ” | 9-12-2017 | 10:00 | ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ | ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ | ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ | 10-12-2017 | 11:45 | ΤΣΑΡΑΙ | ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ | ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | “Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ” | 9-12-2017 | 13:15 | ΠΕΤΣΙ | ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ | ΓΚΟΛΕΜΑΣ |
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2017 – 2018 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 9ΗΣ & 10ΗΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-12-2017 | 10:00 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 10-12-2017 | 10:00 | ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-12-2017 | 11:00 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 10-12-2017 | 11:00 | ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-12-2017 | 12:15 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | Α.Ε ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 10-12-2017 | 12:30 | ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 10-12-2017 | 13:00 | ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ |
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΓΙΩΤΣΑ | 10-12-2017 | 09:45 | ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 10-12-2017 | 10:00 | ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΓΙΩΤΣΑ | 10-12-2017 | 10:50 | ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 10-12-2017 | 11:55 | ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-12-2017 | 12:10 | ΓΚΟΛΕΜΑΣ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-12-2017 | 12:10 | ΝΤΙΤΣΑ |
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-12-2017 | 13:15 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-12-2017 | 13:15 | ΓΚΟΛΕΜΑΣ |
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 10-12-2017 | 11:15 | ΣΕΣΕΝΤΟΣ |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-12-2017 | 10:55 | ΓΚΟΛΕΜΑΣ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-12-2017 | 10:55 | ΝΤΙΤΣΑ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 10-12-2017 | 12:30 | ΣΕΣΕΝΤΟΣ |
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | Α’ ΒΟΗΘΟΣ | Β’ ΒΟΗΘΟΣ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-12-2017 | 09:30 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ | ΝΤΙΤΣΑ | ΓΚΟΛΕΜΑΣ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ | 10-12-2017 | 10:00 | ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ | ΑΝΔΡΕΟΥ | ΓΚΙΟΚΑ |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΠΑΝΘΗΡΕΣ | Θ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ | 10-12-2017 | 10:30 | ΚΩΤΟΥΛΑΣ | ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ | ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | 10-12-2017 | 13:00 | ΠΕΤΣΙ | ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ | ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ |