ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – Β’ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2017-18 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 19ΗΣ & 20ΗΣ ΜΑΪΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-05-2018 | 12:00 | ΣΑΜΣΟΝΟΓΛΟΥ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-05-2018 | 13:00 | ΣΑΜΣΟΝΟΓΛΟΥ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-05-2018 | 10:15 | ΚΥΡΙΑΚΟΥ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-05-2018 | 09:00 | ΚΥΡΙΑΚΟΥ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-05-2018 | 09:00 | ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Π. |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ-1 | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-05-2018 | 10:15 | ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Π. |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-05-2018 | 11:30 | ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Π. |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | Α’ ΒΟΗΘΟΣ | Β’ ΒΟΗΘΟΣ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | Ν. ΠΟΡΡΩΝ | 19-05-2018 | 11:30 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ | ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β. | ΑΝΔΡΕΟΥ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | 20-05-2018 | 09:00 | ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | 20-05-2018 | 10:00 | ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -2 | ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | 20-05-2018 | 11:00 | ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | 20-05-2018 | 09:30 | ΠΑΤΡΗ ΕΛ. |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | 20-05-2018 | 10:30 | ΠΑΤΡΗ ΕΛ. |
ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | 20-05-2018 | 11:30 | ΠΑΤΡΗ ΕΛ. |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-05-2018 | 10:15 | ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 | ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | 20-05-2018 | 09:00 | ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β. |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | 20-05-2018 | 10:10 | ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β. |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 | ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | 20-05-2018 | 11:20 | ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β. |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | 20-05-2018 | 09:00 | ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | 20-05-2018 | 10:10 | ΠΑΝΤΖΑΛΑΣ |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | 20-05-2018 | 11:20 | ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ -2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-05-2018 | 10:15 | ΓΚΟΛΕΜΑΣ |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-05-2018 | 11:30 | ΓΚΟΛΕΜΑΣ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-05-2018 | 11:30 | ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | Α’ ΒΟΗΘΟΣ | Β’ ΒΟΗΘΟΣ |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 | Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ | 20-05-2018 | 10:30 | ΤΣΑΡΑΙ | ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ | ΛΕΦΑ |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | 20-05-2018 | 12:30 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ | ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β. | ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |