Επιλογή Σελίδας

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – Β’ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2017-18 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 19ΗΣ & 20ΗΣ ΜΑΪΟΥ 2018

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                          ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2018 12:00 ΣΑΜΣΟΝΟΓΛΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2018 13:00 ΣΑΜΣΟΝΟΓΛΟΥ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2018 10:15 ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2018 09:00 ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2018 09:00 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Π.
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ-1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2018 10:15 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Π.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2018 11:30 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Π.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ Ν. ΠΟΡΡΩΝ 19-05-2018 11:30 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β. ΑΝΔΡΕΟΥ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                             ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 20-05-2018 09:00 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 20-05-2018 10:00 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -2 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 20-05-2018 11:00 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 20-05-2018 09:30 ΠΑΤΡΗ ΕΛ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 20-05-2018 10:30 ΠΑΤΡΗ ΕΛ.
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 20-05-2018 11:30 ΠΑΤΡΗ ΕΛ.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-05-2018 10:15 ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 20-05-2018 09:00 ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 20-05-2018 10:10 ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 20-05-2018 11:20 ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 20-05-2018 09:00 ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 20-05-2018 10:10 ΠΑΝΤΖΑΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 20-05-2018 11:20 ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ -2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-05-2018 10:15 ΓΚΟΛΕΜΑΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-05-2018 11:30 ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-05-2018 11:30 ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 20-05-2018 10:30 ΤΣΑΡΑΙ ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ ΛΕΦΑ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 20-05-2018 12:30 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Pin It on Pinterest

Shares
Share This
Εγγραφή στο Νewsletter

Εγγραφή στο Νewsletter

Εισάγετε το email σας και λάβετε πρώτοι όλα τα τελευταία νέα γύρω από τον αθλητισμό της Πιερίας.

Μόλις γίνατε συνδρομητής στη mailing list μας!