Επιλογή Σελίδας
Μετά από 15 εντυπωσιακούς αγώνες στα τρία γήπεδα που έχουν στηθεί στην παραλία Αντιρρίου για το 4ο τουρνουά Masters του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Beach Volley, αναδείχθηκαν οι 4 ομάδες γυναικών που προκρίθηκαν στο κυρίως ταμπλό της διοργάνωσης.
Αργυρίου / Κλέπκου, Παπαδοπούλου / Χατζηδημητρίου, Μάτιου / Μπάκα και Μεθενίτη / Τριανταφυλλίδη είναι οι 4 ομάδες που πήραν το εισιτήριο για τους ομίλους του Antirrion Masters και θα μπουν στην κλήρωση για να μάθουν τους αντιπάλους τους στο κυρίως μενού της διοργάνωσης που θα ξεκινήσει το πρωί του Σαββάτου.

Α’ γύρος προκριματικών

Αποστολάκη Μ. / Ευθυμιοπούλου Δ. – bye
Γωγούσου Ι. / Δουραμάνη Θ. – Αργυρίου Ε. / Κλέπκου Μ. 0-2 (06-21, 06-21)
Αθανασοπούλου Α. / Σιρίνινα Α. – bye
bye – Αλτίνη Κ. / Καλαμαρίδου Μ.
Ζούρου Μ. / Μάρκου Γ. – bye
bye – Παπαδοπούλου Χρ. / Χατζηδημητρίου Γ.
Γλύκα Α. / Κάνιστρα Μ.  – bye
bye – Βαρδοπούλου Α. / Κουρτίδου Π.
Μάτιου Δ. / Μπάκα Ε. – bye
Γαλάνη Α. / Δελόττη Ε. – Μαραθοκαμπίτου Ν. / Μαραθοκαμπίτου Σ. 0-2 (07-21, 06-21)
Malesic E. / Malesic L. – bye
bye – Μπιτσοπούλου Μ. / Χρυσομαλλίδη Κ.
Βλασερού Π. / Φωκιανού Α. – bye
bye – Kimble C. / Κανταρτζή Ε.
Γιαννακοπούλου Η. / Παπαδοπούλου Χα. – Οικονομοπούλου Ε. / Κόλλια Ν. 2-1 (15-21, 21-16, 15-11)
bye – Μεθενίτη Π. / Τριανταφυλλίδη Ε.
Β’ γύρος προκριματικών 
Αποστολάκη Μ. / Ευθυμιοπούλου Δ. – Αργυρίου Ε. / Κλέπκου Μ. 0-2 (18-21, 16-21)
Αθανασοπούλου Α. / Σιρίνινα Α. – Αλτίνη Κ. / Καλαμαρίδου Μ. 0-2 (15-21, 17-21)
Ζούρου Μ. / Μάρκου Γ. – Παπαδοπούλου Χρ. / Χατζηδημητρίου Γ. 0-2 (22-24, 16-21)
Γλύκα Α. / Κάνιστρα Μ. – Βαρδοπούλου Α. / Κουρτίδου Π. 2-1 (08-21, 21-17, 17-15)
Μάτιου Δ. / Μπάκα Ε. – Μαραθοκαμπίτου Ν. / Μαραθοκαμπίτου Σ. 2-0 (21-17, 21-16)
Malesic E. / Malesic L. – Μπιτσοπούλου Μ. / Χρυσομαλλίδη Κ. 1-2 (18-21, 22-20, 5-15)
Βλασερού Π. / Φωκιανού Α – Kimble C. / Κανταρτζή Ε. 2-0 (21-19, 21-19)
Γιαννακοπούλου Η. / Παπαδοπούλου Χα. – Μεθενίτη Π. / Τριανταφυλλίδη Ε. 0-2 (13-21, 08-21)
Γ’ γύρος προκριματικών
Αργυρίου Ε. / Κλέπκου Μ. – Αλτίνη Κ. / Καλαμαρίδου Μ. 2-0 (23-21, 21-19)
Παπαδοπούλου Χρ. / Χατζηδημητρίου Γ. – Γλύκα Α. / Κάνιστρα Μ. 2-0 (21-13, 21-07)
Μάτιου Δ. / Μπάκα Ε. – Μπιτσοπούλου Μ. / Χρυσομαλλίδη Κ. 2-0 (21-18, 21-19)
Βλασερού Π. / Φωκιανού Α. – Μεθενίτη Π. / Τριανταφυλλίδη Ε. 1-2 (07-21, 22-20, 14-16)
Ομάδες κυρίως ταμπλό
  1. Μολδοβανίδη / Σαμπάτη
  2. Μυρίλα / Σαριδάκη
  3. Γεωργαντά / Καπόλου
  4. Καραγκούνη / Σαρακατσάνη
  5. Κουμβάκη / Πασιαλή
  6. Καραγκούνη / Σπηλιωτοπούλου
  7. Μαναβή / Τσοπούλου
  8. Λιάκου / Σαρλή
  9. Αργυρίου / Κλέπκου
  10. Παπαδοπούλου / Χατζηδημητρίου
  11. Μάτιου / Μπάκα
  12. Μεθενίτη / Τριαναταφυλλίδη

Pin It on Pinterest

Shares
Share This