Επιλογή Σελίδας

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 09-02-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-02-2019 10:00 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΤΑΞ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-02-2019 10:50 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΤΑΞ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΓΙΩΤΣΑ 09-02-2019 12:10 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-02-2019 12:30 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΤΑΞ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2,

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΣΑΒΒΑΤΟ 09-02-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 09-02-2019 10:00 ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΙΩΤΣΑ 09-02-2019 10:00 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 09-02-2019 11:00 ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΓΙΩΤΣΑ 09-02-2019 11:00 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 09-02-2019 12:00 ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 09-02-2019 13:00 ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΓΙΩΤΣΑ 09-02-2019 13:00 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 09-02-2019 14:00 ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3, ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 09-02-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-02-2019 09:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-02-2019 10:45 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-02-2019 10:45 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-02-2019 14:55 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 09-02-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-02-2019 09:30 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-02-2019 14:55 ΠΕΤΣΙ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2, ΑΡΗΣ – ΑΧΧΙΛΕΑΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΣΑΒΒΑΤΟ 09-02-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ Ι. ΚΑΛΙΑΝΙΔΗΣ 09-02-2019 10:30 ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ Γ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 09-02-2019 10:30 ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 09-02-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ “ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ” 09-02-2019 10:30 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΓΑΣ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 09-02-2019 10:30 ΠΕΤΣΙ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-02-2019 16:10 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 10-02-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-02-2019 10:00 ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-02-2019 11:00 ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-02-2019 12:00 ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-02-2019 10:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-02-2019 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-02-2019 12:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-02-2019 13:00 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-02-2019 14:00 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 10-02-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-02-2019 10:50 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-02-2019 12:05 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΓΑΣ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-02-2019 12:05 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-02-2019 13:20 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-02-2019 13:20 ΑΝΔΡΕΟΥ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 10-02-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-02-2019 10:50 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 10-02-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 10-02-2019 10:30 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-02-2019 09:30 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι

 

Pin It on Pinterest

Shares
Share This